Gerekli Belgeler
Detaylı bilgi için tıklayınız.
Video Galeri
Yurdumuzdan görüntüler için tıklayınız.
Ziyaretçi Defteri
En güzel anılarınızı buradan paylaşın.
 

Hakkımızda

Kocaeli İli, Körfez ilçesi Hereke Beldesi merkezinde Kocaeli Üniversitesi Hereke  Borusan Kampusu içinde bulunan kız ve erkek yurdu binalarımız  kampus içinde güvenlikli kurumsaldır.. Yurt binalarımız kız ve erkek yurdu olarak kampus içinde ayrı ayrı iki binadan oluşmaktadır. Binalarımız 3 artı zemin kat şeklinde dizayn edilmiştir her katta 3 er kişilik 12 oda bulunmaktadır .Yurdumuz, Kocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol Kampusüne yürüyerek, 3 dakika, Kocaeli Üniversitesi Hereke MYO. Ve Kocaeli Üniveristesi Hereke Asım Kocabıyık MYO. İle binalar aynı kampuste ve  yanyanadır.

Kocaeli Üniversitesi Hereke Borusan Kampüsü içinde bulunan kız ve erkek öğrenci yurdu binalarımız  konaklama hizmetleri ve birçok sosyal hizmeti de bünyesinde barındırmaktadır. Ders yükü ve stresinden uzak, farklı bir ortamda misafirlerimiz huzur ve güvenle  ağırlanacaktır. Yurdumuzun en önemli üç kriteri; Yurdumuzda Kocaeli Üniversitesi  Borusan kampüsü içinde  kampüs dış güvenliğinin  ve binada yurt personeli tarafından güvenli bir hizmet verilmesi,barınma olanaklarının oda dizaynının ve genişliğinin uygunluğu ve banyo wc nin her oda içinde bulunması ve yönetiminin Kocaeli Üniversitesine bağlı  Kocaeli Üniversitesi İktisadi İşletmesi tarafından işletilmesiyle duyacağınız güvendir.

Yurt binamız 1999 Marmara depreminden sonra  deprem yönetmeliğine uygun  ve odalarıyla giriş çıkış ve emniyet sistemleriyle öğrenci yurdu projesi olarak hazırlanmış ve Kocaeli Üniversitesi İktisadi işletimine verilmiştir.

  
 
Hereke Öğrenci Yurdu
Hereke Kız Öğrenci Yurdu
Hereke Erkek Öğrenci Yurdu
Sık Sorulan Sorular
 
Bize Ulaşın
Adres : Hereke PTT Karşısı Borusan Kampüsü Körfez / Kocaeli
Telefon : 0 (262) 511 45 42
GSM : 0 551 552 9870
E-mail : info@herekeyurt.com
 
Foto Galeriden
 
Takip Edin
Anasayfa İletişim